Katalogový list č. ELSVOS2082008
| Název: | Hliníkový reflektor pro LEDtec G3 100W a 150W MCLED ML-619.063.63.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082008 |
| EAN: | 8595607170680 |
| Kód dodavatele: | ML-619.063.63.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | reflektor |
| Výška/hloubka: | 150 mm |
| Průměr: | 415 mm |
| Materiál: | hliník |
| Světelný výstup: | přímé |
| Rozložení světla: | symetrické |
| Náhradní díl: | ne |
| Příslušenství: | ne |