Katalogový list č. ELSVOS2082007
| Název: | Dálkové ovládání pro pohybová čidla svítidel LEDtec G3 MCLED ML-619.062.63.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082007 |
| EAN: | 8595607170741 |
| Kód dodavatele: | ML-619.062.63.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 70 mm |
| Délka: | 123 mm |
| Druh příslušenství: | dálkové ovládání |
| Náhradní díl: | ne |
| Příslušenství: | ne |
| Výška/hloubka: | 20,3 mm |