Katalogový list č. ELSVOS2081970
| Název: | Koncovka s otvorem pro RI, 1ks MCLED ML-762.320.43.4 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081970 |
| EAN: | 8595607168212 |
| Kód dodavatele: | ML-762.320.43.4 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Druh příslušenství: | koncový díl |
| Šířka: | 17 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Materiál: | plast |
| Délka: | 0 mm |
| Barva: | stříbro |