Katalogový list č. ELSVOS2081968
| Název: | Montážní rám (P-P0312b), bílá barva MCLED ML-419.020.32.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081968 |
| EAN: | 8595607167956 |
| Kód dodavatele: | ML-419.020.32.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Výška/hloubka: | 70 mm |
| Materiál: | kov |
| Náhradní díl: | ne |
| Příslušenství: | ne |