Katalogový list č. ELSVOS2082048
| Název: | Závěsná sada pro svítidla Casablanca 36, 1,5m, bílá barva rozety ML-419.065.91.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082048 |
| EAN: | 8595607168892 |
| Kód dodavatele: | ML-419.065.91.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Druh příslušenství: | závěsné lanko |
| Délka: | 1500 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Průměr: | 102 mm |
| Materiál: | kov |