Katalogový list č. ELSVOS2082013
| Název: | Náhradní baterie Li-Ion 7,4V 2,6Ah pro svítidlo Cala 32 E MCLED ML-419.053.32.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082013 |
| EAN: | 8595607168656 |
| Kód dodavatele: | ML-419.053.32.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 65 mm |
| Šířka: | 36 mm |
| Počet žil: | 2 |
| Výška/hloubka: | 18 mm |
| Náhradní díl: | ano |
| Příslušenství: | ne |
| Podpora protokolu ZigBee: | ne |
| Druh příslušenství: | EV000449 |