Katalogový list č. ELSVOS2082012
| Název: | Náhradní baterie Li-Ion 3,7V 2,6Ah pro svítidlo Cala 12 E, Cala 18 E |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082012 |
| EAN: | 8595607168649 |
| Kód dodavatele: | ML-419.052.32.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 65 mm |
| Počet žil: | 2 |
| Šířka: | 18 mm |
| Výška/hloubka: | 18 mm |
| Náhradní díl: | ano |
| Příslušenství: | ne |
| Podpora protokolu ZigBee: | ne |
| Druh příslušenství: | EV000449 |