Katalogový list č. ELSVOS2081985
| Název: | Náhradní kryt pro svítidlo Inca 32W MCLED ML-419.061.32.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081985 |
| EAN: | 8595607168557 |
| Kód dodavatele: | ML-419.061.32.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška/hloubka: | 100 mm |
| Průměr: | 410 mm |
| Materiál: | PMMA (Acrylát) |
| Náhradní díl: | ano |
| Příslušenství: | ne |
| Druh příslušenství: | kryt svítidla |