Katalogový list č. ELSVOS2081975
| Název: | Rohový hliníkový profil černý RI 16x16mm vč. černého difuz. 1m ML-761.612.43.1 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081975 |
| EAN: | 8595607168144 |
| Kód dodavatele: | ML-761.612.43.1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh příslušenství: | profil |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 16 mm |
| Materiál: | SV000001 |