Katalogový list č. ELSVOS2081974
| Název: | Rohový hliníkový profil RI 16x16mm vč. matného difuz. 2m MCLED ML-761.611.43.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081974 |
| EAN: | 8595607168113 |
| Kód dodavatele: | ML-761.611.43.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Šířka: | 16 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 16 mm |
| Materiál: | SV000001 |