Katalogový list č. ELSVOS2081936
| Název: | Vestavný hliníkový profil VR3 22x7mm vč. mléč. difuz. 2m MCLED ML-761.608.04.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081936 |
| EAN: | 8595607167529 |
| Kód dodavatele: | ML-761.608.04.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Výška: | 7 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 22 mm |
| Materiál: | hliník |