Katalogový list č. ELSVOS2081934
| Název: | Přisazený hliníkový profil PGA 40x51mm vč. mat. difuz. 2m MCLED ML-761.606.04.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081934 |
| EAN: | 8595607167468 |
| Kód dodavatele: | ML-761.606.04.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Materiál: | hliník |