Katalogový list č. ELSVOS2081932
| Název: | Závěsný hliníkový profil ZA 40x50mm vč. mléčného difuz. 1m MCLED ML-761.605.04.1 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081932 |
| EAN: | 8595607167420 |
| Kód dodavatele: | ML-761.605.04.1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 1000 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Šířka: | 40 mm |
| Materiál: | SV000001 |