Katalogový list č. ELSVOS2081926
| Název: | Vestavný hliníkový profil VU 22x16mm bez difuzoru 2m MCLED ML-761.453.04.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081926 |
| EAN: | 8595607167062 |
| Kód dodavatele: | ML-761.453.04.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 1000 mm |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Výška: | 16 mm |
| Šířka: | 22 mm |
| Materiál: | hliník |