Katalogový list č. ELSVOS2081919
| Název: | Vestavný hliníkový profil VL2 25x13mm bez difuzoru 2m MCLED ML-761.425.04.2 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081919 |
| EAN: | 8595607166850 |
| Kód dodavatele: | ML-761.425.04.2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Druh příslušenství: | profil |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | hliník |
| Výška: | 12,3 mm |
| Šířka: | 24,6 mm |