Katalogový list č. ELSVOS2081855
| Název: | EasyLine TMR kabelová lišta se samolepící páskou 500mm MCLED ML-443.009.00.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2081855 |
| EAN: | 8594059198211 |
| Kód dodavatele: | ML-443.009.00.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 500 mm |
| Výška: | 7 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Materiál: | plast |
| Druh příslušenství: | jiné |