Katalogový list č. ELSVOS2075699
| Název: | Reflektor LED ALFA PREMIUM 200W NW 30000/34800lm GREENLUX GXLR062 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2075699 |
| EAN: | 8592660158495 |
| Kód dodavatele: | GXLR062 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Barva tělesa: | černá |
| Třída ochrany: | I |
| Stmívatelné: | ne |
| Mechanická ochrana: | IK07 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Délka: | 356 mm |
| Výška/hloubka: | 46 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Světelný tok: | 30000 lm |
| Šířka: | 297 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Max. výkon systému: | 200 W |
| Nastavitelná teplota barev: | ne |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Nominální proud.: | 850 mA |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | C |