Katalogový list č. ELOSOS2074959
| Název: | Krabice rozbočovací, plastová, 4x vstup PG16, IP67, černá/0298-09 ELEMAN 1000442 |
|---|---|
| Značka: | Eleman |
| Kód: | ELOSOS2074959 |
| EAN: | 5904161513322 |
| Kód dodavatele: | 1000442 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 5 |
| Šířka: | 120 mm |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Délka: | 120 mm |
| Hloubka: | 43 mm |
| Barva RAL: | 9005 |
| Způsob montáže: | stěna/strop |
| Materiál: | plast |
| Plombovatelné: | ne |
| Průhledný kryt: | ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | ano |
| Montáž do půdy: | ne |
| Montáž pod vodu: | ne |
| Izolační napětí Ui: | 400 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Počet vstupních otvorů: | 4 |
| Připevnění krytu: | šroubované |
| Se stíněním: | ne |
| Zadní vstup: | ne |
| Se zalévací hmotou: | ne |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Typ zákrytu: | jiné |
| Tvar: | osmiúhelník |
| Připojitelné: | ne |
| Počet pozic svorek na pól: | 4 |