Katalogový list č. ELOSOS2075727
| Název: | Krabicová rozvodka, IP 67, 400 V, 5P, 4 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS2075727 |
| EAN: | 8596089003107 |
| Kód dodavatele: | 6455-11 SP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 75 mm |
| Hloubka: | 33 mm |
| Název: | Krabicová rozvodka, IP 67, 400 V, 5P, 4 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS2075727 |
| EAN: | 8596089003107 |
| Kód dodavatele: | 6455-11 SP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 75 mm |
| Hloubka: | 33 mm |