Katalogový list č. ELOSOS2074951
| Název: | Elektroměr EM122-TCP-MID WEIDMÜLLER 3145600000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS2074951 |
| EAN: | 4099987572507 |
| Kód dodavatele: | 3145600000 |
| Recyklační poplatek: | 0,40 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Provedení: | přímé měření |
| Proud (In): | 10 A |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Paměť naměřené hodnoty: | ne |
| Max. proud (Imax): | 100 A |
| Způsob montáže: | DIN lišta |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Podpora MODBUS: | ano |
| Voltmeter: | ano |
| Ampérmetr: | ano |
| Měřič otáček: | ne |
| Měřič frekvence: | ano |
| Počitadlo impulzů: | ne |
| Měřič činného výkonu: | ano |
| Měřič jalové výkonu: | ano |
| Pulzní výstup: | elektrické |
| Počet analogových vstupů: | 3 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 4-25 mm2 |
| Vhodné pro konektor RJ: | ne |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP51 |
| S rozhraním RS-485: | ne |
| Display: | LCD |
| S komunikačním rozhraním KNX: | ne |
| S podpisem firmwaru: | ne |
| Vzdálený displej: | ano |
| Faktor síly: | ano |
| Krokový úhel (cos phi): | ano |
| Profil zatížení typu měření: | ne |
| S komunikačním rozhraním M-Bus: | ne |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 184-276 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 184-276 V |
| Měřicí rozsah pro frekvenci: | 45-65 Hz |
| Počet vstupů pro měření napětí: | 3 |
| Počet vstupů pro měření proudu: | 3 |
| Počet ethernetových připojení: | 1 |