Katalogový list č. ELOSOS2074947
| Název: | Elektroměr EM111-MBUS-MID WEIDMÜLLER 3140990000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS2074947 |
| EAN: | 4099987460705 |
| Kód dodavatele: | 3140990000 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Hloubka: | 64 mm |
| Provedení: | přímé měření |
| Šířka: | 18 mm |
| Výška: | 118 mm |
| Proud (In): | 5 A |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Paměť naměřené hodnoty: | ne |
| Max. proud (Imax): | 45 A |
| Způsob montáže: | DIN lišta |
| Podpora MODBUS: | ne |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Pro průřez pevného vodiče: | 2,5-10 mm2 |
| Voltmeter: | ano |
| Ampérmetr: | ano |
| Měřič otáček: | ne |
| Měřič frekvence: | ano |
| Měřič činného výkonu: | ano |
| Měřič jalové výkonu: | ano |
| Pulzní výstup: | elektrické |
| Typ pólu: | jednofázové |
| Počitadlo impulzů: | ano |
| Počet analogových vstupů: | 1 |
| Vhodné pro konektor RJ: | ne |
| S rozhraním RS-485: | ne |
| Počet digitálních vstupů: | 0 |
| Počet digitálních výstupů: | 2 |
| Display: | LCD |
| S komunikačním rozhraním KNX: | ne |
| S podpisem firmwaru: | ne |
| Vzdálený displej: | ano |
| Měřicí rozsah pro frekvenci: | 50-60 Hz |
| Faktor síly: | ano |
| Krokový úhel (cos phi): | ano |
| Profil zatížení typu měření: | ne |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 184-276 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 184-276 V |
| Počet ethernetových připojení: | 0 |
| Počet vstupů pro měření napětí: | 1 |
| Počet vstupů pro měření proudu: | 2 |
| S komunikačním rozhraním M-Bus: | ano |