Katalogový list č. ELOSOS2067484
| Název: | Prodlužovací kabel 10 m, 1 zásuvka, oranžový, PVC, 250 V, 1,5 mm2 EMOS P01110 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS2067484 |
| EAN: | 8592920154434 |
| Kód dodavatele: | P01110 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Délka: | 10 m |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Nominální proud: | 16 A |
| Barva vnějšího pláště: | oranžová |
| Připojení 1: | Hybrid vidlice (E/F) |
| Připojení 2: | spojka CEE 7/3 typ F |