Katalogový list č. ELOSOS2067471
| Název: | MW senzor (pohybové čidlo) IP20 2000W, bílý EMOS GS21111 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS2067471 |
| EAN: | 8592920153666 |
| Kód dodavatele: | GS21111 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 2000 W |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Min. spínací čas: | 10 s |
| Max. přední dosah: | 8 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3 lx |
| Zpožděné vypnutí: | 720 s |
| Typ pohybového senzoru: | ultrazvukové |
| Typ produktu: | pohybové čidlo |