Katalogový list č. ELOSOS2059023
| Název: | 2CSL910001R1056 BS9 1/56 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS2059023 |
| EAN: | 8012542047353 |
| Kód dodavatele: | 2CSL910001R1056 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 10 mm |
| Trvalý proud Iu: | 63 A |
| Počet fází: | 1 |
| Počet pólů: | 56 |
| Izolované: | ano |
| Typ elektrického připojení: | kolík |
| Krátkodobá proudová výdrž lcw: | 25 kA |
| Průřez: | 10 mm2 |
| Vhodné pro počet zařízení: | 56 |
| Vhodné pro zařízení s N-přípojnicí: | ne |
| Rozměry rozteče: | 44698 mm |