Katalogový list č. ELOSOS2059022
| Název: | 2CDL230508R5718 PS3/57/18 CB |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS2059022 |
| EAN: | 4016779906852 |
| Kód dodavatele: | 2CDL230508R5718 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Trvalý proud Iu: | 80 A |
| Modulární šířka: | 57 |
| Počet fází: | 3 |
| Délka: | 1005 mm |
| Počet pólů: | 57 |
| Izolované: | ano |
| Typ elektrického připojení: | kolík |
| Max. provozní napětí Ue: | 600 V |
| Krátkodobá proudová výdrž lcw: | 10 kA |
| Průřez: | 18 mm2 |
| Vhodné pro zařízení s N-přípojnicí: | ne |
| Vhodné pro počet zařízení: | 19 |