Katalogový list č. ELSVOS2057138
| Název: | Vestavné LED svítidlo LED BONO-R WHITE 5W 3CCT 700/500lm GREENLUX GXLL100 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2057138 |
| EAN: | 8592660158006 |
| Kód dodavatele: | GXLL100 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Třída ochrany: | II |
| Vnější průměr: | 90 mm |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Světelný tok: | 500 lm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Teplota barvy.: | 3000-6500 K |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Vestavný průměr: | 65 mm |
| Max. výkon systému: | 5 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Stupeň krytí (IP), zadní: | IP20 |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-35 °C |