Katalogový list č. ELOSOS2045634
| Název: | 5x32A / IP 44 - Vidlice, Quick Connect |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS2045634 |
| EAN: | 8693151677751 |
| Kód dodavatele: | 532-6-V-Q |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| IEC proud: | 32 A |
| Název: | 5x32A / IP 44 - Vidlice, Quick Connect |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS2045634 |
| EAN: | 8693151677751 |
| Kód dodavatele: | 532-6-V-Q |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| IEC proud: | 32 A |