Katalogový list č. ELSVOS2044849
| Název: | GEO 3000, zaoblený ctverec 600mm, LED 830, SATIN opálový kryt, bílé |
|---|---|
| Značka: | Modus |
| Kód: | ELSVOS2044849 |
| EAN: | 8596099168988 |
| Kód dodavatele: | GEOSM3000SO3/9003/ND |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Typ napětí: | AC |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Třída ochrany: | I |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Barva světla..: | bílá |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Materiál krytu: | opálový plast |
| Vhodné pro zavěšení: | ano |
| Výška/hloubka: | 72 mm |
| Světelný tok: | 3100 lm |
| Produktová řada: | GEO |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Světelný výstup: | přímé |
| Rozložení světla: | symetrické |
| Max. výkon systému: | 22 W |
| Včetně předřadníku: | ano |
| Typ kabeláže: | ukončení |
| Předřadník: | proudový LED driver |
| Světelný zdroj: | LED měnitelný |
| Teplota barvy.: | 3000-3000 K |
| Účinnost svítidla.: | 141 lm/W |