Katalogový list č. ELSVOS2042497
| Název: | Vestavný LED panel ASTRIS DALI 40W 3CCT 4800/5800lm GREENLUX GXGP052 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2042497 |
| EAN: | 8592660158457 |
| Kód dodavatele: | GXGP052 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 595 mm |
| Délka: | 595 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ano |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Výška/hloubka: | 30 mm |
| Teplota barvy.: | 3000-6500 K |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 40 W |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Nominální proud.: | 175 mA |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Světelný tok: | 4800 lm |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |