Katalogový list č. ELSVOS0621667
| Název: | Vestavné LED svítidlo typu downlight LED90 VEGA-R White 18W NW 1350/2250lm |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS0621667 |
| EAN: | 8592660113265 |
| Kód dodavatele: | GXDW108 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Stmívatelné: | ne |
| S pohybovým senzorem: | ne |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Materiál krytu: | opálový plast |
| Vnější průměr: | 225 mm |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Výška/hloubka: | 3 mm |
| Nominální napětí.: | 220 V |
| Světelný zdroj: | LED |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 18 W |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Vestavný průměr: | 210 mm |
| Vestavná výška/hloubka: | 20 mm |
| Světelný výstup: | přímé |
| Rozložení světla: | symetrické |
| Max. výkon systému: | 18 W |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Místo instalace: | strop |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | E |
| Produktová řada: | LED90 VEGA |