Katalogový list č. ELSVOS2038336
| Název: | LED pásek LED STRIP 60LED/4,8W/m IP20 NW 5m 112,5 lm/W GREENLUX GXLS113L |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2038336 |
| EAN: | 5904405901687 |
| Kód dodavatele: | GXLS113L |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Napětí svět. zdroje: | 12 V |
| Šířka: | 8 mm |
| Třída ochrany: | III |
| Výkon svět. zdroje/m: | 4,8 W |
| Světelný tok/m: | 540 lm |
| Celková délka: | 5 m |
| Nastavitelná teplota barev: | ne |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | F |