Katalogový list č. ELSVOS2038328
| Název: | Vestavný LED panel STELLA UGR 40W Ra90 NW 4400/5600lm GREENLUX GXDS363V2 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2038328 |
| EAN: | 8592660155913 |
| Kód dodavatele: | GXDS363V2 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Stmívatelné: | ne |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Šířka: | 595 mm |
| Délka: | 595 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Výška/hloubka: | 35 mm |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Světelný tok: | 4400 lm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Poměr oslnění (UGR): | <19 |
| Nastavitelná teplota barev: | ne |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 90-100 |
| Nominální proud.: | 180 mA |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |