Katalogový list č. ELOSOS2020919
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACCEC-M12FS-5CON-M16/10,0-PUR 1407645 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS2020919 |
| EAN: | 4046356772266 |
| Kód dodavatele: | 1407645 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Délka kabelu: | 10 mm |