Katalogový list č. ELOSOS2020912
| Název: | Pružinové lišty IDC FR 1,27/ 50-FWL PHOENIX CONTACT 1378551 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS2020912 |
| EAN: | 4063151746735 |
| Kód dodavatele: | 1378551 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | černá |
| Počet pólů: | 50 |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Modulární rozteč kontaktů: | 1,27 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 1,27 mm |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Jmenovitý proud In: | 1,4 A |
| Provozní teplota: | -55-125 °C |