Katalogový list č. ELSVOS2022959
| Název: | Parkové svítoidlo 20-40W, max.5330lm, CCT, IP66, IK09 černá ECOLITE ST52-40W/CCT |
|---|---|
| Značka: | Ecolite |
| Kód: | ELSVOS2022959 |
| EAN: | 8590849537499 |
| Kód dodavatele: | ST52-40W/CCT |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Barva tělesa: | černá |
| Třída ochrany: | I |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Mechanická ochrana: | IK09 |
| S pohybovým senzorem: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Materiál krytu: | transparentní plast |
| Barva světla..: | bílá |
| Produktová řada: | PARK |
| Průměr: | 370 mm |
| Výška/hloubka: | 420 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Teplota barvy.: | 3000-5000 K |
| Max. výkon systému: | 40 W |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Světelný tok: | 5330 lm |