Katalogový list č. ELSVOS2019095
| Název: | Prachotěsné LED svítidlo VOLITER 55/62/70W 3CCT ADJ 10500/11900lm GXWP386 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019095 |
| EAN: | 8592660155760 |
| Kód dodavatele: | GXWP386 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Třída ochrany: | II |
| Šířka: | 75 mm |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Stmívatelné: | ne |
| Mechanická ochrana: | IK08 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Délka: | 1500 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Teplota barvy.: | 3000-6000 K |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Max. výkon systému: | 70 W |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Nastavitelné světelný tok: | pozice |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | C |
| Jmenovitá okolní teplota: | -15-45 °C |
| Světelný tok: | 8250-10500 lm |
| Nominální proud.: | 310 mA |