Katalogový list č. ELSVOS2019094
| Název: | Pohybové čidlo PIR do krabice SENSOR 43 GREENLUX GXSI025 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019094 |
| EAN: | 8592660157344 |
| Kód dodavatele: | GXSI025 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 59 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 500 W |
| Max. pracovní cyklus: | 7 min |
| Max. přední dosah: | 10 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |