Katalogový list č. ELSVOS2019093
| Název: | Pohybové čidlo PIR SENSOR 100 B GREENLUX GXSI019V2 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019093 |
| EAN: | 8592660157283 |
| Kód dodavatele: | GXSI019V2 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | černá |
| Výška: | 24 mm |
| Průměr: | 115 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 2000 W |
| Max. pracovní cyklus: | 15 min |
| Max. přední dosah: | 6 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |