Katalogový list č. ELSVOS2019092
| Název: | Dekorativní LED svítidlo SLIDE HF 24/18/12/6W 3CCT ADJ 2400/3400lm GXPS241 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019092 |
| EAN: | 8592660157931 |
| Kód dodavatele: | GXPS241 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Výška/hloubka: | 55 mm |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Vnější průměr: | 300 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. výkon systému: | 24 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Nastavitelné světelný tok: | pozice |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP44 |
| Teplota barvy.: | 2900-6200 K |
| Světelný tok: | 600-2400 lm |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |