Katalogový list č. ELSVOS2019087
| Název: | Svítidlo LED HighBay GOLEM 120/160/200W Zoom NW ADJ 33500/37000lm GXHB093 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019087 |
| EAN: | 8592660155647 |
| Kód dodavatele: | GXHB093 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Barva tělesa: | černá |
| Třída ochrany: | I |
| Mechanická ochrana: | IK08 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Vhodné pro zavěšení: | ano |
| Vhodné pro stropní montáž: | ne |
| Vnější průměr: | 330 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. výkon systému: | 200 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | ne |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | C |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-45 °C |
| Nastavitelný úhel paprsku: | pozice |
| Světelný tok: | 33500 lm |
| Připojitelný průřez vodiče: | 1 mm2 |