Katalogový list č. ELSVOS2019085
| Název: | Vestavné LED svítidlo LED VEGA-S Black 24W CCT 2100/3220lm GREENLUX GXDW415 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2019085 |
| EAN: | 8592660148533 |
| Kód dodavatele: | GXDW415 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Barva tělesa: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Světelný tok: | 2100 lm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Vestavný průměr: | 285 mm |
| Max. výkon systému: | 24 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Typ produktu: | LED panel malý |
| Teplota barvy.: | 2900-5800 K |
| Nominální proud.: | 188 mA |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |