Katalogový list č. ELSVOS2013417
| Název: | Dekorativní LED svítidlo NOX-S B 24/20/18W 3CCT ADJ 2550/3300lm GREENLUX GXPS257 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2013417 |
| EAN: | 8592660155579 |
| Kód dodavatele: | GXPS257 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Barva tělesa: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Šířka: | 420 mm |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Délka: | 420 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Výška/hloubka: | 30 mm |
| Teplota barvy.: | 3000-6000 K |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP54 |
| Max. výkon systému: | 24 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Nominální proud.: | 120 mA |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Nastavitelné světelný tok: | pozice |
| Typ produktu: | LED panel velký |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |
| Světelný tok: | 2000-2550 lm |