Katalogový list č. ELSVOS2013411
| Název: | Dekorativní LED svítidlo NOX-R B 18/14/12W 3CCT ADJ 2100/2800lm GREENLUX GXPS251 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS2013411 |
| EAN: | 8592660155517 |
| Kód dodavatele: | GXPS251 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Barva tělesa: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Výška/hloubka: | 30 mm |
| Vnější průměr: | 300 mm |
| Teplota barvy.: | 3000-6000 K |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP54 |
| Max. výkon systému: | 18 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | pozice |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Nominální proud.: | 90 mA |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | D |
| Nastavitelné světelný tok: | pozice |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |
| Světelný tok: | 1400-2100 lm |