Katalogový list č. ELOSOS1997292
| Název: | Mechanizmus vícevodičového otočného LED stmívače, Merten, 0-370 W MEG5146-0000 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1997292 |
| EAN: | 4042811233020 |
| Kód dodavatele: | MEG5146-0000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Sestava: | základní prvek |
| Počet jednotek: | 1 |
| Mechanická ochrana: | IK02 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Typ zátěže: | kapacitní zátěž |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Hloubka přístroje: | 47 mm |
| Frekvence.: | 50-60 Hz |
| Nominální napětí.: | 230-230 V |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Způsob ovládání: | otoč. regul/tlačítko |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Stmívání přerušením fáze: | ano |
| Max. spínací výkon LED: | 200 W |
| Stmívání sepnutím fáze: | ne |
| Typ upevnění: | montáž drápek/šroub |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 29 mm |
| Materiál: | jiné |
| Použitelné se snímačem pohybu: | ne |
| Použitelné s časovým spínačem: | ne |
| Vstup do rozvodny: | ano |
| Sériový stmívač: | ne |
| Ovládání aplikací přes Bluetooth: | ne |
| Použitelné s tlačítkem: | ano |
| Paměť světelné hodnoty: | ano |