Katalogový list č. ELSVOS1995879
| Název: | LED svítidlo s PIR senzorem VISTA PIR 15W NW 1350/1750lm GREENLUX GXPS210 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1995879 |
| EAN: | 8592660154596 |
| Kód dodavatele: | GXPS210 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Vhodné pro zavěšení: | ne |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Světelný tok: | 1350 lm |
| Vnější průměr: | 260 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP54 |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Nastavitelná teplota barev: | ne |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | E |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20-40 °C |