Katalogový list č. ELSVOS1995878
| Název: | Rám pro přisazenou montáž svítidel FR-STELLA CLICK 1200x300 WF GREENLUX GXOS424 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1995878 |
| EAN: | 8592660155395 |
| Kód dodavatele: | GXOS424 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Druh příslušenství: | instalační rám |