Katalogový list č. ELSVOS1995877
| Název: | Rám pro přisazenou montáž svítidel FR-STELLA CLICK 600x600 WF GREENLUX GXOS423 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1995877 |
| EAN: | 8592660155388 |
| Kód dodavatele: | GXOS423 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Druh příslušenství: | instalační rám |