Katalogový list č. ELSVOS1993017
| Název: | LED veřejné osvětlení VO3 100W T-LED 107045 |
|---|---|
| Značka: | T-LED |
| Kód: | ELSVOS1993017 |
| EAN: | 8596558012425 |
| Kód dodavatele: | 107045 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Barva tělesa: | šedá |
| Stmívatelné: | ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Světelný tok: | 6000 lm |
| Nominální napětí.: | 230 V |