Katalogový list č. ELSVOS1993334
| Název: | Přítomnostní čidlo PIR PRES SENSOR 104 W GREENLUX GXSE020 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1993334 |
| EAN: | 8592660155029 |
| Kód dodavatele: | GXSE020 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 2000 W |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 1800 s |
| Průměr: | 111,5 mm |
| Max. počáteční proud: | 8,5 A |
| Max. přední dosah: | 20 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |