Katalogový list č. ELSVOS1993333
| Název: | Nouzové LED svítidlo LAROS LED Emergency 3H GREENLUX GXNO055V2 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1993333 |
| EAN: | 8592660155234 |
| Kód dodavatele: | GXNO055V2 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 100 mm |
| Třída ochrany: | II |
| Délka: | 270 mm |
| Světelný tok: | 280 lm |
| Výška/hloubka: | 54 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. výkon systému: | 5 W |
| Jmenovitá okolní teplota: | 0-45 °C |
| Světelný tok při nouz. provozu: | 220 lm |